Haber Arşivi

Archive for March, 2011

Rüyalara Giren Tarihi Mezar, Köy Mezarlığına Nakledildi

Sakarya`da duman köyü yakınlarında bulunan ve şehit bir askere ait olduğu belirtilen eski mezar, bazı köylülerin gördükleri rüya üzerine köy mezarlığına nakledildi.

Rüyalara Giren Tarihi Mezar, Köy Mezarlığına Nakledildi

Sakarya`nın Taraklı İlçesi`nde Duman Köyü yakınlarında şehit bir askere ait olduğu belirtilen eski mezar, bazı köylülerin gördükleri rüya üzerine köy mezarlığına nakledildi

Bağaç Ve Azılı Aileleri’nin Mutlu Günü

Hollanda Rotterdam`da Yaşayan Mete Bağaç İle Kalayık Köyü`nde İkamet Eden Emel Azılı; Hendek Belediyesi`nde Gerçekleşen Nikah Ve Tuna Tan Tesisleri`nde Yapılan Görkemli Düğün Töreniyle Evlendi.

İzmit'ten gelen Trabzonlu bayanları Sakarya Trabzonlular Derneği yönetim kurulu karşıladı.

Kocaeli Trabzonlular Derneği Kadın Kolları başkan ve üyeleri Sakarya Trabzonlular Derneğini ziyaret etti.

MUHTARLARI TRABZONLULARLA BULUŞTU

Adapazarı Tekeler, Ozanlar, Karakamış, Sakarya, Tuzla mahalleleri muhtarlarıyla Kuyudibi Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkan ve Başkan yardımcısı, Kuyudibi Barbaros Spor Kulübü Başkan ve yöneticileri Sakarya Trabzonlular Derneğine ziyarette bulundular.

“Sesime ses ver Akyazı”

Akyazı İlçesi`nde partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen MHP Milletvekili Aday Adayı Oya Arapoğlu, partisinin seçim beyannamesi hakkında açıklamalarda bulundu

Olgunlar hazır olun

Erenler Olgunlar futbol turnuvası Nisan ayında yapılacak açılış programıyla birlikte start alacak.

Sakarya Üniversitesi ile MKE Ar-Ge alanında birlikte çalışacak

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) ile Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) işbirliği çerçeve protokolü imzaladı.

Sakarya – Rüyalara Giren Tarihi Mezar, Köy Mezarlığına …

Sakarya`nın taraklı ilçesi`nde duman köyü yakınlarında bulunan ve şehit bir askere ait olduğu belirtilen eski mezar, bazı köylülerin gördükleri rüya üzerine köy mezarlığına nakledildi.

Sakarya Ek Rüyalara Giren Tarihi Mezar, Köy Mezarlığına …

Sakarya`nın taraklı ilçesi`nde duman köyü yakınlarında bulunan ve şehit bir askere ait olduğu belirtilen eski mezar, bazı köylülerin gördükleri rüya üzerine köy mezarlığına nakledildi.

Emel ile Mete Yuvalarını kurdu

Bağaç ve Azılı Aileleri`nin mutlu günü

SAKARYA AKOM NEREDE?

“Asrın felaketinin yaşandığı Sakarya`mızda depremin üzerinden 12 yıl geçmesine rağmen hala Sakarya`da İl Afet Koordinasyon Merkezi yok…”

Oya Arapoğlu'ndan Ferizli'ye çıkarma

12 Haziran seçimleri öncesi MHP`nin tek kadın adayı adayı olan Oya Arapoğlu çalışmalarını sürdürüyor.

Bahçelievler Gazi Yüzme Takımı Sakarya Birincisi

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Küçükler Yüzme İl Birinciliği müsabakaları Enka Okulları havuzunda yapıldı.

2 yılda 287 milyon TL yatırım

Büyükşehir Belediye Başkanlığı`nda geçirdiği 2 yılı değerlendiren Başkan Zeki Toçoğlu, 2 yılda toplam 287 milyon TL yatırım yaptıklarını söyledi.

CHP'de iki aday daha açıkladı

Aydoğan Sezer ve Ayşe Kılıç milletvekili aday adaylıklarını açıkladılar.

Gölhanda Çeyrek Final Sevinci

Erenler Mehmet Gölhan ilköğretim okulu Dokurcun i.ö.o`nu 1-0 ve Adapazarı Atatürk i.ö.o`nu 5-2 yenerek adını çeyrek finale yükseltti.

Ferizli, Acartürk'ü bağrına bastı.

12 Haziran seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi`nden Miletvekili aday adayı olan Alirıza Acartürk seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

3 Bin Çocuğu Sünnet Edecek Gönüllü Doktorlar Sudan'a …

Sakarya afiyet sağlık derneği üyesi gönüllü 8 hekim ve 3 sağlık memurundan oluşan ekip, sudan`da 3 bin çocuğu sünnet edecek ayrıca sağlık taraması yapacak.

Ziya Hoca; Akyazı’da Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

İlçeleri Gezmeye Devam Eden AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ziya Cevherli; Hendek`ten Sonra Akyazı İlçesi`ne De Bir Çıkarma Yaptı.