Haber Arşivi

Archive for November, 2011

Antalya'da Silahlı Soygun

Antalya`da bir markete giren kişi, silahla tehdit ettiği kasiyeri plastik kelepçeyle bağladıktan sonra kasada bulunan yaklaşık 4 bin lirayı da alarak kaçtı.

Silahlı Soyguncu 4 Bin Lira ile Kaçtı

Antalya`da bir markete müşteri kılığında girerek yanındaki silahla kasiyeri etkisiz hale getiren soyguncu kasada bulunan 4 Bin lirayı gasp edip kayıplara karıştı.

Silahlı Soyguncu 4 Bin TL ile Kaçtı

Antalya`da bir markete müşteri kılığında girerek yanındaki silahla kasiyeri etkisiz hale getiren soyguncu kasada bulunan 4 Bin TL ile kayıplara karıştı.

Agdaş, Baca Gazı Zehirlenmelerine Karşı Abonelerini …

Adapazarı Gaz Dağıtım AŞ (AGDAŞ), abonelerini ölümle sonuçlanabilecek baca gazı zehirlenmelerine karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Sakaryaspor, Kasımpaşa Maçı Hazırlıklarına Başladı

Bank Asya 1.Lig takımlarından Sakaryaspor, Kasımpaşa maçı hazırlıklarına başladı.

Düzce'de Elektrik Kesintisi

Düzce`deki bazı yerleşim birimlerine işletme, bakım, onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle 2 ve 3 Aralık tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Polatlı'da 250 Bin Fidan Toprakla Buluştu

Ankara`nın Polatlı ilçesinde ağaçlandırma çalışmaları kapsamında 250 bin fidan, toprakla buluşturuldu.

Polatlı'da 250 Bin Fidan Toprakla Buluştu

Ankara`nın Polatlı ilçesi Eski Karsak Köyünde fidan dikimi gerçekleştirildi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Kutluata: “12 Haziran …

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr.Münir Kutluata, 12 Haziran seçimlerinin ardından TBMM`nin ciddi şekilde çalıştırılmadığını öne sürdü.

Toçoğlu: Korucuk-Kampüs Toplu Taşıma Hattı, Bugünden …

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Korucuk ve Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Esentepe Kampüsü arasında toplu taşıma seferlerinin başladığını açıkladı.

Adapazarı Şeker Fabrikasının Kota Sorunu

APEK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, Şeker Kurulunun Adapazarı Şeker Fabrikasının şeker üretim kotasını 31 bin 100 ton olarak belirlediğini, fabrikanın en az 50-60 bin tonluk kotaya ihtiyacı bulunduğunu bildirdi.

Meb: Depremzede Öğretmenler İstedikleri İllere Gönderiliyor

Milli Eğitim Bakanlığı, Van`daki depremde yaralananlar başta olmak üzere, eşini veya çocuğunu kaybetmiş olan öğretmenlerin, istedikleri illere atandıklarını duyurdu.

Korucuk-Kampüs Arasındaki Otobüs Seferleri Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Korucuk-Kampüs arasındaki otobüs seferlerinin yarından itibaren başlayacağını söyledi.

Saü Kişisel Gelişim Günleri Başladı

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İnsan Kaynakları ve Kariyer Topluluğunca düzenlenen Kişisel Gelişim Günleri, `Kişiliğinizi Tanıyın` konulu seminerle başladı.

Akhisar Belediyespor'un Gözü Fair Play Şampiyonluğunda

Bank Asya 1.Ligi`nde geride kalan 13 haftanın en centilmen takımı olan Akhisar Belediyespor, `fair-play şampiyonluğuna` göz dikti.

Adapazarı Lions10.Toplantısını Yaptı

118K Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Neşe Yıldırım; Adapazarı Lions`un toplantısına katıldı

Aydınlar Ocakları'nın 37. Büyük Şûrası Tamamlandı

Aydınlar Ocakları`nın 37`inci Büyük Şûrası; Genel Merkezinin ev sahipliğinde 27 Aydınlar Ocağı Şubesi`nin katılımıyla İstanbul`da gerçekleşti.

Adapazarı Şeker Fabrikası'na Pancar Kotası Şoku

Türkiye Şeker Kurumu, 2005 yılında Özelleştirme İdaresi`ne devredilen ve 2006 yılında 65 bin ortaklı Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) tarafından satın alınan Adapazarı Şeker Fabrikası`nın gelecek yılki pancar kotasını 31 bin 100 tona düşürdü.

Başiskele'de Elektrik Kesintisi

Başiskele`de 3 Aralık Cumartesi günü 6 saat süreyle elektrik kesintisi yapılacak.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu: “Korucuk-Kampüs …

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Korucuk ve Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Esentepe Kampüsü arasında toplu taşıma seferlerinin başladığını açıkladı.