Haber Arşivi

Archive for January, 2014

Sakarya'da Trafik Kazası: 1 Ölü

Sapanca ilçesi Aşağıdere köyü mevkisinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü.

Çevrecilerden Sapanca Gölü İçin Protesto

Yaşanan kuraklık nedeniyle su çekilmesi tehlikeli boyutlara ulaşan Sapanca Gölü`ne dikkat çekmek isteyen yaklaşık 50 kişilik çevreci grup göl kenarında toplanıp ateş yakarak gösteri yaptı.

Sapanca Gölü İçin Protesto

Sapanca`da yaşayan Alper Güven ve Bahadır Çaktı adlı çevreciler, sosyal paylaşım sitesine `Sapanca Gölü`ne sahip çık` sloganıyla çağrı yaptı.

Görüntülü) İnternet Dolandırıcılarına Darbe: 4 Tutuklama

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyonda, internet üzerinden dolandırıcılık yaptıkları tespit edilen 4 kişi gözaltına alındı.

Bım Bırlesık Magazalar A.s. Sgbf-Uretım Tesıslerının …

KAP:BIM BIRLESIK MAGAZALAR A.S. / BIMAS [] SGBF-URETIM TESISLERININ BULUNDUGU ADRESLER 31.01.2014 17:21:33

İnternet Üzerinden Dolandırıcılık Yapan 4 Kişi Tutuklandı

Son yıllarda yaygınlaşan ve şikayet konusu olan internet üzerinden alışveriş yapanları dolandırılmasıyla ilgili olarak Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü yaptıkları operasyonda internet üzerinden dolandırıcılık yaptıkları tespit edilen 4 kişi gözaltına alındı.

İnternet Dolandırıcılarına Darbe: 4 Tutuklama

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyonda, internet üzerinden dolandırıcılık yaptıkları tespit edilen 4 kişi gözaltına alındı.

Yeşilyurt İçmesuyu Arıtma Tesisi Hizmete Girdi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Hendek`te yaptırdığı Yeşilyurt İçme Arıtma Tesisi ve İsale Hattı açılışı gerçekleştirildi.

Sana İhtiyacım Var” Yardım Kampanyası

Suriyeli mültecilerden, başta çocuklar olmak üzere kadın, yaşlı ve hastalıkla mücadele verenler için Türk Kızılayı Sakarya Şubesince yardım kampanyası başlatıldı.

Erenler Belediyesi Fidan ve Süs Bitkisi Üretmeye Başladı

Erenler Belediyesi, ilçedeki park ve bahçeler de kullanılacak fidan ve süs bitkilerini kendi bünyesinde üretmeye başladı Belediye Başkanı Öztürk: `Bundan böyle, park ve bahçelerde kullanacağımız fidan ve süs bitkilerini belediye bünyemiz içinde üreteceğiz`

Emitt 2014'E Islama Köfte Damgası

Sakarya`da 1958 yılından beri hizmet veren Sakarya`nın meşhur köftecisi Köfteci Hacıbekir; ilk defa katıldığı EMİTT`te Islama Köfte ile damgasını vurdu.

Vatandaşa Sahte Ürün Satan İnternet Dolandırıcıları …

Kurdukları web sitelerinde satılık ilanı verdikleri ürün üzerinde anlaştıkları kişilere pazarlığa konu ürün yerine çok daha ucuz ürün gönderdikleri öne sürülen internet dolandırıcıları Istanbul`da düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

İstanbul'da Dolandırıcılık Operasyonu

Sakarya Emniyet Müdürlüğünce yürütülen soruşturma kapsamında internet üzerinden vatandaşlara sahte ve istenenden farklı ürünler sattığı iddia edilen 4 kişi, İstanbul`da gözaltına alındı Sevk edildikleri adliyede tutuklanan zanlıların bu yöntemlerle vatandaşları yaklaşık 350 bin lira dolandırdığı belirlendi.

Balıkesirspor Gönül Alacak

Ptt 1`inci Ligi`nde zirve mücedelesi veren Balıkesirspor, pazar günü Adana Demirspor`u yenerek Tekden Denizlispor yenilgisini unutturmak istiyor.

Esk'nın Besiciye Pazar Garantisi Vermesi

Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Tunç: `Bu protokolle besicilerin kaygıları tamamen giderildi.

Türkiye Minikler Karate Şampiyonası

Burhaniye`de, 41 ilden 170 kız ve 248 erkek sporcunun katılımıyla iki gün süren şampiyonanın ödül töreni yapıldı İstanbul ve Bursa ekipleri 4`er, Sakarya ve Antalya takımları 3`er, Kocaeli, Kırklareli ve Düzce`den sporcular ise ikişer altın madalya kazandı.

SATSO Çalıştığı Kurumların Aynasından Kendine Baktı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası dış paydaşlarının görüşlerini alarak çalışmalarını şekillendirmek amacıyla Dış Paydaş çalıştay toplantısı düzenledi.

Uluslarası U16 Basketbol Turnuvası, Sakarya'da Düzenlenecek

Türkiye Basketbol Federasyonu`nca (TBF) düzenlenen Uluslarası U16 Turnuvası, 2-8 Şubat tarihlerinde Sakarya’da gerçekleşecek.

Sapanca Milli İradeye Sahip Çıkmaya Hazır

AK Parti Sapanca İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Uncuoğlu, “Sapanca’da 15 yıldır davasına hizmet etmiş, Sapancalı hemşerilerine hizmet etmiş çok kıymetli belediye başkanımız İbrahim Uslu’ya şükranlarımı sunuyorum.

SASADER 2014 Yılı Ocak Ayı Olağan Toplantısını Yaptı

Sakarya Sigorta Acenteleri Derneğinin, 2014 Ocak ayı olan toplantısı dernek üyelerinin katılımıyla yapıldı.