Haber Arşivi

Archive for February, 2015

28 Şubat Darbesinin Toplumsal İzdüşümleri Konferansı

Uluslararası Rabia Platformu Sözcüsü Abdurrahman Dilipak, `Suriye, Filistin, Gazze ve Bağdat`ta yaşananlar, Türkiye`deki terör, toplumun bilincinin şekillenmesi için zor bir imtihandır bizim için.

Başbakan Davutoğlu'nun 'Yeni Türkiye Yolunda' Konuşması

Başbakan Ahmet Davutoğlu, çözüm sürecinin artık milletin malı olduğunu belirterek, `Çözüm süreci milli bir süreçtir, yerli bir süreçtir, bu ülkenin bütün vatandaşlarının sahiplendiği bir süreçtir.

Başbakan Davutoğlu'nun 'Yeni Türkiye Yolu'ndaki Konuşması

Başbakan Ahmet Davutoğlu, `Yeni Türkiye Yolu`nda konuşmasıyla hükümetin bu zamana kadar yaptıklarını ve bundan sonraki hedeflerini anlattı.

Türkiye Basketbol 2. Ligi

Türkiye Basketbol 2. Ligi`nde Sinpaş Denizli Basket, Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol`u 89-51 mağlup etti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu : Çözüm Süreci Artık Milletin …

Başbakan Ahmet Davutoğlu, `Yeni Türkiye Yolunda` yaptığı konuşmada ` Türkiye`nin etrafındaki ateş çemberine Türkiye`yi sokmak isteyenler, Türkiye`de terörün yaygınlaşması ve şiddet ortamının derinleşmesi için çok çaba sarf ettiler.

Saat 19.30'a Kadar Ambargoludur) “Yeni Türkiye Yolunda”

Başbakan Ahmet Davutoğlu, `Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı söz konusu olduğunda, hiçbir dini, mezhebi, etnik ayrım söz konusu olamaz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bir tarağın dişleri gibi, birbirine eşit ve omuz omuzadır` dedi.

Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti Kaza Yaptı: 1 Yaralı

Sakarya’da meydana gelen trafik kazasında direksiyon hakimiyetini kaybeden bir otomobil yan yattı.

Cihan Saraç Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday adayı Cihan Saraç, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Aday Adayı Ulusoy'a Erzurumlulardan Tam Destek

Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adayı Levent Ulusoy, kahvaltıda Erzurumlu iş adamları sanayiciler ve eğitimcilerle bir araya geldi.

Sakarya – ) Tem'deki Çifte Cinayeti, Cep Telefonu …

Tem`deki çifte cinayeti, cep telefonu kayıtları ve güvenlik kamerası görüntüleri çözecek SAKARYA`da TEM otoyolunun Sapanca Kurtköy geçişindeki TIR Parkında iki gün önce cesetleri bulunan 42 yaşındaki Dr. Emine Küçük ve yanındaki nişanlısının kardeşi ilaç mümessili 28 yaşındaki Mustafa Bayrak cinayetiyle ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Okul Sporları Wushu Türkiye Şampiyonası

Sakarya`da düzenlenen `Okul Sporları Wushu Türkiye Şampiyonası`, 4`üncü gün müsabakalarıyla tamamlandı.

Orhangazi'de Müzik Şöleni

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Klasik Türk Müziği’nin ünlü yorumcularından Melihat Gülses, Sakaryalılarla buluştu.

Aday Adayı Atabek: “Sakarya'mızı Hep Birlikte Geleceğe …

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, “Ak Parti’nin parti içi demokrasi örneklerinden biri olan temayülün teşkilatlarımıza ve Sakarya’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sapanca Mal Müdürlüğünden Başkan Yılmazer'e Ziyaret

Sapanca Mal Müdürlüğü çalışanları Vergi Haftası nedeniyle Sapanca Belediye Başkanı Dr. Aydın Yılmazer’i ziyaret etti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Recep Hacıeyüpoğlu …

28 Şubat Postmodern darbesinin demokrasi tarihine kara bir leke olarak yazıldığını belirten AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, “28 Şubat’ın yasakçı zihniyeti AK Parti ve AK Partililerin sağduyusu ve mücadele azmiyle son buldu” dedi.

Sakarya'da Trafik Kazası: 1 Yaralı

Sakarya’da meydana gelen trafik kazasında araç içinde bulunan iki kişi hafif şekilde yaralandı.

28 Şubat'ın 18. Yılı Temsili Tankla Protesto Edildi

28 Şubat`ın 18. yılı- AK Parti Sakarya Gençlik Kolları üyesi grup, şehrin en işlek caddesinde temsili tank yürüterek, 28 Şubat 1997`deki `postmodern darbeyi` protesto etti AK Parti Sakarya Gençlik Kolları üyesi grup, 28 Şubat 1997`deki `postmodern darbe`yi temsili tankla protesto etti.

Genel Seçime Doğru

AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Fevzi Bora, `Akyazı`dan bir milletvekilimiz olmasını teşkilat olarak canı gönülden arzu ediyoruz` dedi.

Tem'deki Çifte Cinayeti, Cep Telefonu Kayıtları ve …

Sakarya`da TEM otoyolunun Sapanca Kurtköy geçişindeki TIR Parkında iki gün önce cesetleri bulunan 42 yaşındaki Dr. Emine Küçük ve yanındaki nişanlısının kardeşi ilaç mümessili 28 yaşındaki Mustafa Bayrak cinayetiyle ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

28 Şubat'a Tanklı Protesto

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları, 28 Şubat Porstmodern darbesini maketten yaptıkları tankı yürüterek protesto etti.