Haber Arşivi

Archive for August, 2015

Karasulu Balıkçılar 'Vira Bismillah' Diyemedi

Sakarya`nın Karadeniz sahilindeki ilçesi Karasu`da balıkçılar, yasağın kalktığı ilk gün hava muhalefeti dolayısıyla `Vira Bismillah` diyemedi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Temel Atma Törenine Katıldı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: – Törene katılanlardan detaylar – TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş`un konuşmaları – Temsili butona basılması ve beton dökme çalışmalarından detaylar SAKARYA – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Sakarya Kız Endüstri Meslek Lisesi`nin temel atma törenine katıldı.

Sakarya'da Uyuşturucu Operasyonları

Sakarya`da jandarmanın düzenlediği uyuşturucu operasyonlarında 3 bin 666 kök kenevir, 901 gram kubar esrar ve 5 gram bonzai ele geçirildi.

Hisarcıklıoğlu: Yerli Otomobil Sakarya'ya Yakışır

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yerli otomobilin sıfır hatayla otomobil üreten Sakarya`ya yakışacağını söyledi.

Yaralı Doğan Koruma Altına Alındı

Sakarya`nın Taraklı ilçesinde vatandaşların yaralı halde bulduğu doğan koruma altına alındı.

Arazisine Orman Denilerek El Kondu, Devlet 997 Bin …

Sakarya`nın Sapanca ilçesinde satın aldığı arazisi `orman şerhi` konularak elinden alınan vatandaşın açtığı davada mahkeme, devleti 997 bin lira tazminata mahkum etti.

Sakarya'da Trafik Kazası: 5 Yaralı

Sakarya’da meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.

Otomobille Panelvan Çarpıştı: 5 Yaralı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: – Yaralılardan detay görüntü- Ambulans görüntüsü- Ulaşıma kapatılan yoldan detay Sakarya`da otomobille panelvan çarpıştı: 5 yaralı Sakarya`da otomobille panelvanın çarpışması sonucu biri çocuk 5 kişi yaralandı.

Şehit Polis, Son Paylaşımını Eşi İçin Yaptı

Şehit polis memuru Tanju Sakarya`nın ölmeden önce sosyal medya üzerinden eşi için yaptığı, `Yaşlanıp, öyle kol kola yürüyelim mi?` paylaşımı yürekleri bir kez daha dağladı.

Şehidin Babası: “Rabbim Beş Emanet Verdi, Birini Aldı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Şanlıurfa’da düzenlenen saldırıda şehit edilen polis memuru Tanju Sakarya’nın ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileğinde bulundu.

Başbakan Davutoğlu, Şehit Ailesini Ziyaret Etti

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Ahmet Davutoğlu`nun tokalaşması-Evden görüntüler Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte terör örgütü PKK mensuplarının silahlı saldırısında şehit edilen iki polis memurundan biri olan Tanju Sakarya`nın (26) annesinin yaşadığı Ankara`nın Mamak ilçesindeki evini ziyaret etti.

Silah Sesinden Korkan Gelin Bayıldı

Sakarya`da bir düğünde, silah seslerine dayanamayan gelin, yorgunluğun da etkisiyle bayıldı. İlginç olay, bir davetli tarafından saniye saniye görüntülendi.

Başbakan Davutoğlu'nun Şehit Ailesini Ziyareti

PKK mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda şehit edilen iki polis memurundan biri olan Tanju Sakarya`nın babası Elvan Sakarya, `Rabbim 5 emanet verdi, birini aldı.

Davutoğlu, Şehit Polisin Ailesine Başsağlığı Diledi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa`daki hastane önünde şehit edilen polis memuru Tanju Sakarya’nın evine giderek yakınlarına başsağlığı diledi.

Başbakan Davutoğlu, Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Başbakan Ahmet Davutoğlu, terör örgütü PKK mensuplarının silahlı saldırısında şehit edilen iki polis memurundan biri olan Tanju Sakarya`nın (26) annesinin yaşadığı Ankara`nın Mamak ilçesindeki evini ziyaret etti.

Başbakan Davutoğlu'ndan Şehit Polisin Evine Taziye …

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Şanlıurfa’da düzenlenen saldırıda şehit edilen polis memuru Tanju Sakarya’nın ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileğinde bulundu.

Düğünde Silah Sesine Dayanamayan Gelin Bayıldı

Sakarya’nın Kocaali ilçesinde, bir düğünde davetlilerin sürekli olarak silahla havaya ateş açmalarından bunalan ve silah seslerine daha fazla dayanamayan gelin, yorgunluğun da etkisiyle bayıldı.

Şehit Polisin Son Mesajı Eşine Oldu

Şanlıurfa’da terör örgütü PKK militanlarının açtığı ateş sonucu şehit edilen polis memurlarından Tanju Sakarya’nın, sosyal medyada yaptığı son paylaşımlarında, cenazesinde yürekleri dağlayan eşi Fatime’ye sevgisini dile getirdiği ortaya çıktı.

Şehit Polis Memuru Sakarya Son Yolculuğuna Uğurlandı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: – Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu`nun şehit yakınlarının yanına gelmesi ve ağlaması- Şehit naaşının getirilişi- Şehit eşinin ağlaması ve feryat etmesi- Kemal Kılıçdaroğlu`nun şehit yakınlarının yanına gelmesi – İçişleri Bakanı Selami Altınok`un gelişi- Cevdet Yılmaz`ın gelişi- Şehidin cenaze namazı- Şehit polis memuru Sakarya`nın naaşının, Polis Şehitliği`ne götürülmesi Şehit polis memuru Sakarya son [...]

Şehit Polis Memuru Tanju Sakarya Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

Şanlıurfa’da teröristler tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Tanju Sakarya için Ankara Kocatepe Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.