Haber Arşivi

Archive for October, 2015

Eyüp Sultan Camisi'nde Seçim Duası

Sakarya Erenler Eğitime Hizmet Vakfı üyeleri, seçimlerin huzur ve sükunet içinde yapılması için Eyüp Sultan Camisi`nde dua programı düzenledi.

Peynirlerin Arasında Uyuşturucu Sevkiyatı

- Uyuşturucuların peynir kovalarından çıkarılışı- Uyuşturuculardan detaylar Peynirlerin arasında uyuşturucu sevkiyatı- Sakarya`da, peynirlerin arasına gizlenmiş 74 kilo 420 gram toz esrar ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı Sakarya`nın Arifiye ilçesinde, peynir kovalarının içine gizlenen 74 kilo 420 gram toz esrar ele geçirildi.

Sakarya'da İki Ayrı Operasyonda 98 Kilo Esrar Yakalandı

Sakarya’da iki ayrı operasyonda şehirlerarası bir yolcu otobüsünde ve ticari minibüsün araç üst bagaj bölümünde bulunan peynir varilleri içerisine gizlenmiş piyasa değeri 850 bin TL olan 98 kilo esrar maddesi yakalandı.

Yolcu Otobüsü ile Minibüste 100 Kilo Esrar Ele Geçirildi

SAKARYA Emniyet Müdürlüğü ekipleri doğu illerinden gelen bir minibüs ile yolcu otobüsünde, 74 kilosu peynir bidonlarının altına gizlenmiş, geri kalanı 2 ayrı kuryenin üzerinde yaklaşık 100 kilo esrar ere geçirdi.

80 Yaşındaki Kadının Koltuğunun Altından 103 Kilo …

Sakarya emniyet Müdürlüğü ekiplerinin TEM yolunun Adapazarı gişelerinde durduruğu hafif ticari araçta, 80 yaşındaki bir kadının oturduğu koltuğun altında 103 kilo eroin ele geçirildi.

Taraklı'da Hes'e Yürütmeyi Durdurma Kararı

Sakarya`nın Taraklı ilçesinde Gürleyik Çayı üzerinde yapımına başlanan Hidroelektrik Santrali (HES) için mahkeme yürütmeyi durdurma kararı verdi.

Terör Operasyonunda Gözaltına Alınan 13 Kişi Tutuklandı

Sakarya, İstanbul ve Ankara`da terör örgütü IŞİD`e yönelik operasyonlarda gözaltına alınan 4`ü kadın 13 şüpheli tutuklandı.

Sakarya'da Işid Operasyonunda 13 Tutuklama

Terör örgütü IŞİD`e yönelik Sakarya merkezli Ankara ve İstanbul`da yapılan operasyonda gözaltına alınan 4`ü kadın 13 şüpheli, Sakarya Emniyet Müdürlüğü`ndeki sorgularının ardından sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Işid Operasyonunda Gözaltına Alınan 13 Kişi Tutuklandı

Sakarya merkezli 3 ilde yapılan IŞİD operasyonunda gözaltına alınan 13 kişi çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Milli Motosikletçi Sofuoğlu

- Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu`nun imza ve söylesi gününden detaylar- Sofuoğlu`nun konuşması Milli motosikletçi Sofuoğlu: – `Avrupa`da artık Türkiye`den gelen sporculara ilgi var. Önümüzdeki yıllarda da ülkemizden çok sporcu çıkacak`- `Benim bundan sonra yapmam gereken en önemli şey, kendi şampiyonluklarımın yanı sıra genç sporculara faydalı olup onların Avrupa`ya çıkmasını sağlamak` Dünya Supersport Şampiyonası`nda dördüncü şampiyonluğuna [...]

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: – Yürüyüşten detaylar – İstiklal Marşı`nın okunması – Çelenk sunumu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı- Karabük, Sakarya, Bolu, Düzce ve Zonguldak`ta, Atatürk Anıtı`na çelenk bırakıldı Türkiye Cumhuriyeti`nin kuruluşunun 92. yıl dönümü kutlamaları kapsamında, Karabük, Sakarya, Bolu, Düzce ve Zonguldak`ta tören düzenlendi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Türkiye Cumhuriyeti`nin kuruluşunun 92. yıl dönümü kutlamaları kapsamında, Karabük, Sakarya, Bolu, Düzce ve Zonguldak`ta tören düzenlendi.

Sakarya'da Işid Operasyonunda Gözaltına Alınan 3 Kişi …

Sakarya`da IŞİD operasyonunda gözaltına alınan 3 kişi adliyeye sevk edildi ADAPAZARI (Sakarya), (DHA) – TERÖR örgütü IŞİD`e yönelik Sakarya merkezli Ankara ve İstanbul`da yapılan operasyonda gözaltına alınan 4`ü kadın 13 şüpheli, Sakarya Emniyet Müdürlüğü`ndeki sorgularının ardından bugün adliyeye sevk edildi.

Sakarya'da Işid Operasyonunda Gözaltına Alınan 3 Kişi …

Terör örgütü IŞİD`e yönelik Sakarya merkezli Ankara ve İstanbul`da yapılan operasyonda gözaltına alınan 4`ü kadın 13 şüpheli, Sakarya Emniyet Müdürlüğü`ndeki sorgularının ardından bugün adliyeye sevk edildi.

Kültür ve Turizm Bakanı Topçu

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: – Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu`nun Sakarya Büyükşehir Belediyesi, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü`nü ziyaret etmesi- Bakan Topçu`nun İl Jandarma Komutanlığını ziyareti sırasında gazetecilere yiyecekler ikram etmesi Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Sakarya`da çeşitli incelemelerde bulundu.

Sağlık Çalışanlarından Terör Tepkisi

Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Karabük ve Bolu`da, terör örgütünün sağlık personeline yönelik saldırıları protesto edildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Ankara Tren Garı önünde meydana gelen terör saldırısının, Malazgirt`te, Çanakkale`de, Sakarya`da olduğu gibi Türk milletini ancak birleştireceğini vurguladı.

Bakan Topçu'dan Birlik ve Beraberlik Mesajı

Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu gerçekleştirdiği Sakarya Valiliği ziyaretinde birlik ve beraberlik mesajı vererek siyasi istikrarın ülkeye çok şey kazandıracağını belirtti.

Sakarya Merkezli Işid Operasyonunda Gözaltına Alınan …

Sakarya merkezli 3 ilde yapılan IŞİD operasyonunda gözaltına alınan 13 kişi sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

Bakan Topçu: “Siyasi İstikrar Bize Çok Şey Kazandıracak”

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: – Bakan Yalçın Topçu`nun Sakarya Valiliği`ni ziyaret etmesi- Bakan Topçu`nun açıklamaları Kültür ve Turizm Bakanı Topçu: – `Siyasi istikrar bize çok şey kazandıracak.