Haber Arşivi

Archive for June, 2016

Lice'deki Operasyon

Diyarbakır`ın Lice ilçesinde düzenlenen operasyonda, PKK`lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan 24 yaşındaki Uzman Çavuş Yunus Aktaş`ın Sakarya`daki ailesine acı haber verildi.

Sakarya Akyazılı Uzman Çavuş Şehit Düştü

Diyarbakır Lice`de yola tuzaklanan patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında patlatılması sonucu yaralanan jandarma uzman çavuş 25 yaşındaki Yunus Aktaş yaralanırken, tedavi gördüğü hastanede şehit düştü.

Sakarya İkinci Şehidini Uğurlayacak

Bingöl`ün Genç ilçesinde teröristlerce yola tuzaklanan patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Yunus Aktaş`ın Sakarya`daki ailesine acı haber ulaştı.

Restoranın Çatısı Yandı

Sakarya`nın Sapanca İlçesi`nde göl kenarında bulunan bir restoranın çatısında çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Sakarya Şehit Komando Uzman Çavuş Kürtçe Ağıtlarla …

Sakarya Şehit komando uzman çavuş Kürtçe ağıtlarla uğurlandı (EK)(Tür: Yurt)

Uzan Ailesinin Eski Çiftliği

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çiftlikten detaylar Bakacak Mahallesi Muhtarı İsmail Çetin ve Mahalle sakinlerinden Nuri Çetin`in röportjları Sakarya`nın Pamukova ilçesinde bulunan Uzan ailesinin eski çiftliği, basın mensuplarına kapılarını açtı.

Biga'da Barakada Yangın Çıktı

Çanakkale’nin Biga ilçesinde bir barakada çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Biga'da Baraka Yangını

Çanakkale`nin Biga ilçesinde bir barakada çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Sakarya'da Minarede Ölü Bulunan Kişi Toprağa Verildi

Sakarya`nın Hendek ilçesinde elektrik arızasını gidermek için gittiği caminin minaresinde ölü bulunan kişi toprağa verildi.

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali …

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Osmangazi Köprüsü`nün açılış töreninde konuştu (7)(Tür: Yurt)

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali …

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Osmangazi Köprüsü`nün açılış töreninde konuştu (6)(Tür: Yurt)

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali …

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Osmangazi Köprüsü`nün açılış töreninde konuştu (5)(Tür: Yurt)

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali …

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Osmangazi Köprüsü`nün açılış töreninde konuştu (4)(Tür: Yurt)

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali …

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Osmangazi Köprüsü`nün açılış töreninde konuştu (3)(Tür: Yurt)

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali …

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Osmangazi Köprüsü`nün açılış töreninde konuştu (2)(Tür: Yurt)

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali …

Sakarya -Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Osmangazi Köprüsü`nün açılış töreninde konuştu (1)(Tür: Yurt)

Amca-yeğen Arasındaki Tartışma Kanlı Bitti: 2 Ağır …

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde tartıştığı yeğenini tabanca ile vuran amca daha sonra kendini de vurarak intihar etmek istedi.

Şehit Uzman Çavuş Samet Şare, Sakarya'da Toprağa Verildi

Mardin`de zırhlı aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 24 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Samet Şare, Sakarya`da toprağa verildi.

Sakarya Şehit Komando Uzman Çavuş Kürtçe Ağıtlarla …

Şehit komando uzman çavuş Kürtçe ağıtlarla uğurlandı (Geniş haber)MARDİN`in Derik İlçesi`nde PKK`lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcıyı uzaktan kumanda ile patlatması sonucu şehit düşen 16 kardeşi olan 24 yaşındaki Uzman Çavuş Samet Şare son yolculuğa annesi ve kardeşlerinin Kürtçe ağıtlarıyla uğurlandı.

Şehit Cenazesinde Kütçe Ağıt

Mardin’de teröristlerce yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Samet Şare, Sakarya’da son yolculuğuna uğurlandı.