Haber Arşivi

Archive for September, 2016

Başkan Toçoğlu, Katlı Otoparkta İncelemelerde Bulundu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Milli Egemenlik Caddesindeki İl Müftülüğünün yanında yapımı devam eden Katlı Otopark Projesini inceledi.

Bakan Müezzinoğlu Temaslarda Bulundu

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Detaylar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu`nun konuşmaları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye Vagon Sanayi AŞ`nin akıl teriyle alın terini bir araya getiren bir merkez olduğunu belirtti.

Görüntülü Haber) Görevden Alınan Geyve Emniyet Müdürü …

SAKARYA`da, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında görevden alınan Geyve İlçe Emniyet Müdürü Tamer Taşlı firar etmesinin ardından İstanbul`da yakalandı.

Görüntülü Haber) Görevden Alınan Geyve Emniyet Müdürü …

SAKARYA`da, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında görevden alınan Geyve İlçe Emniyet Müdürü Tamer Taşlı firar etmesinin ardından İstanbul`da yakalandı.

Görevden Alınan Geyve Emniyet Müdürü Taşlı Tutuklandı

Sakarya`da, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında görevden alınan Geyve İlçe Emniyet Müdürü Tamer Taşlı firar etmesinin ardından İstanbul`da yakalandı.

Görüntülü Haber) Yatakların İçine Gizlenmiş 10 Binin …

GÜMRÜK muhafaza ekiplerinin Anadolu Otoyolunda yaptıkları operasyonda, bir kamyonetin içinde gizlenen 10 binin üzerinde kaçak sigara ele geçirildi.

Bakan Müezzinoğlu Sakarya'da

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Kamu personeli alımlarında sınavsız atamalar yapıldığı iddiaları ile ilgili, `Böyle bir iddanın sahibi kimse ona sormak lazım. Kamu alımlarındaki statüler belli. Yalnız İçişleri Bakanlığımızın emniyet teşkilatına KPSS sınavı aramadan güvenlik açısından bazı alımlar yapacağını biliyorum.

Yatakların İçine Gizlenmiş 10 Binin Üzerinde Kaçak …

Yatakların içine gizlenmiş 10 binin üzerinde kaçak sigara ele geçirildiGümrük muhafaza ekipleri tarafından Anadolu Otoyolunda yaptıkların operasyonda, bir kamyonetin içinde gizlenen 10 binin üzerinde kaçak sigara ele geçirildi.

Yatakların İçine Gizlenmiş 10 Binin Üzerinde Kaçak …

GÜMRÜK muhafaza ekiplerinin Anadolu Otoyolunda yaptıkları operasyonda, bir kamyonetin içinde gizlenen 10 binin üzerinde kaçak sigara ele geçirildi.

Ferizli'de 'Darbe Gerçekleri' Konulu Program Düzenlendi

Ferizli Belediyesi, 15 Temmuzu unutmayacağız, unutturmayacağız sloganıyla birlikte program düzenledi. Sakarya Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa İsen, Ayhan Sefer Üstün ile İl ve ilçe protokolü ile röportaj yapıldı.

Her “Yolu” Deneyen Sigara Kaçakçıları Gümrük Ekiplerine …

Gümrük Muhafaza ekipleri Anadolu Otoyolunda yaptıkları operasyonda bir kamyonette 10 bin paketin üzerinde kaçak sigara ele geçirdi.

Sakarya'da 29 Polis ve 1 Psikolog Adliyeye Sevk Edildi, …

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı`nca sürdürülen Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında Sakarya Emniyet Müdürlüğü`nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 29 polis ile Emniyette görevli 1 psikolog adliyeye sevk edildi.

Görüntülü Haber) Sakarya'da 29 Polis ve 1 Psikolog …

SAKARYA Cumhuriyet Başsavcılığı`nca sürdürülen Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında Sakarya Emniyet Müdürlüğü`nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 29 polis ile Emniyette görevli 1 psikolog adliyeye sevk edildi.

Bakan Müezzinoğlu Sakarya'da

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye Vagon Sanayi AŞ`nin akıl teriyle alın terini bir araya getiren bir merkez olduğunu belirtti.

Müezzinoğlu, Milli Treni İnceledi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2018 yılının sonunda raylarda olması planlanan Milli Elektrikli ve Dizel Tren’in prototipini inceledi.

Gölyaka'da Elektrik Altyapısı Yenileme Çalışmaları

Düzce`nin Gölyaka ilçesinde elektrik hattının yer altına alınma çalışmalarına başlandı.

Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma

Sakarya ve Kocaeli`de Fetullahçı Terör Örgütü`nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan 39 polis, adliyeye çıkartıldı.

Maç İçin Ücretsiz Servis Yapılacak

Düzce Belediyespor Basketbol takımının sezonun ilk maçı için belediye önünden ücretsiz servis yapılacak.

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğünde Görevli 30 Polis Adliyeye …

Sakarya’da Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Sakarya İl Emniyet Müdürlüğünde görevli 30 polis adliyeye sevk edildi.

Sakarya Ticaret Borsası

Sakarya Ticaret Borsasında (STB) kabuklu fındığın kilogramı ortalama 13,46 liradan satıldı.