Haber Arşivi

Archive for March, 2017

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a “Rahle” Gönderdi

Serdivan Fikir Sanat Akademisi Hüsn-i Hat öğrencilerinden Emekli Makine Mühendisi Mehmet Şaban Can, Sakarya`da bulunan Bilal Erdoğan`a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`a iletmesi ricasıyla rahle hediye etti.

Erdoğan: “Halk Oylamasının En Büyük Faydası Muhalefet …

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, halk oylamasının en büyük faydasının Türkiye`deki muhalefet sorununu çözmesi olacağını belirterek, `Artık partilerin başına halkına hesap vermeyen, halkın değerleriyle halkın iradesiyle kavgalı olan insanlar duramayacak.

Sakarya'da Uyuşturucu Operasyonları

Sakarya ve ilçelerinde farklı zamanlarda bazı adreslere düzenlenen operasyonlarda, 5 kilo 530 gram toz esrar, 343 gram kubar esrar, bir ruhsatsız tabanca ve bir otomatik av tüfeği ele geçirildi, olaylarla ilgili iki kişi tutuklandı.

Tügva Sakarya Il Temsilciliği Açıldı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, `İnşallah okullara yakın, gençlerimizin yoğun olduğu bölgelerde bu tür yerler olursa gençlerimiz de buralarda zaman geçirecek, çalışma yapacaklar.

Seferden Men Edilen Hacizli Gemi, Kıyıya Sürüklendi

SAKARYA`nın Karasu İlçesi`nde hacizli olduğu için Sahilpark açıklarında demirli bulunan tarama gemisi, şiddetli dalgalarla birlikte sürüklenerek karaya oturdu.

Bilal Erdoğan 'Yeni Türkiye ve Gençlik' Adlı Konferansa …

Bilal Erdoğan `Yeni Türkiye ve Gençlik` adlı konferansa katıldı TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, `CHP zihniyeti her zaman darbecilerin yanında durmuştur`SAKARYA – Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, `CHP zihniyeti her zaman darbecilerin…

Kerkük'te Ikby Bayrağı Asılmasına Tepki

Türkmeneli İnsan Hakları Derneği Sakarya Şube Başkanı Eşref Kamil, Kerkük`teki tüm devlet kurumlarına Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) bayrağının asılmasına tepki gösterdi.

Tügva Sakarya İl Temsilciliği Açıldı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, `İnşallah okullara yakın, gençlerimizin yoğun olduğu bölgelerde bu tür yerler olursa gençlerimiz de buralarda zaman geçirecek, çalışma yapacaklar.

Türkmeneli İnsan Hakları Derneğinden Kerkük'te Yaşanan …

Türkmeneli İnsan Hakları Derneğinden Kerkük`te yaşanan bayrak krizine tepkiSAKARYA – Türkmeneli İnsan Hakları Derneği Sakarya Şube Başkanı Eşref Kamil, Kerkük Valisinin il genelinde bulunan resmi kurum ve kuruluşlara Kürdistan bayrağını astırma emrine tepki göstererek bir basın açıklaması yaptı.

Türkmeneli İnsan Hakları Derneğinden Kerkük'te Yaşanan …

Türkmeneli İnsan Hakları Derneği Sakarya Şube Başkanı Eşref Kamil, Kerkük Valisinin il genelinde bulunan resmi kurum ve kuruluşlara Kürdistan bayrağını astırma emrine tepki göstererek bir basın açıklaması yaptı.

Koah Hastasının “Elektrik Kesintisi” Korkusu Son Bulacak

Bolu`da yaşayan ve elektrik faturalarını ödeyemedikleri için elektriklerinin kesilmesinden endişe duyan 70 yaşındaki KOAH hastası kadın ve ailesine Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ`den (SEDAŞ) sevindirici haber geldi.

Sedaş Yaşam Elektriği Verdi

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş’den (SEDAŞ) hasta müşteriye insan ve çözüm odaklı vıp uygulama ile yaşam enerjisi sağlanıyor.

Sedaş 70 Yaşındaki Koah Hastası Kadın İçin Açıklama …

Bolu’da ailesiyle birlikte yaşayan KOAH hastası 70 yaşındaki Fatma Açıkgöz’ün kullandığı temiz hava üreten cihaz nedeniyle evine 2 ayda toplam bin 752 lira elektrik faturası gelmesi ve elektrik faturasının yatıramaması sonrasında Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.

Bilal Erdoğan, Cuma Namazını Karaçam Camisinde Kıldı

Bilal Erdoğan, cuma namazını Karaçam Camisinde kıldıSAKARYA – Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan bir dizi ziyaretler için Sakarya`ya geldi.

Bilal Erdoğan Sakarya'da

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan bir dizi ziyaretler için Sakarya’ya geldi.

Bilecik Belediye Spor Atıcılık İhtisas Kulübü Sporcusu …

Bilecik Belediye Spor Atıcılık İhtisas Kulübü Sporcusu Tamer Sargıl, Sakarya’nın Hendek ilçesinde bu yıl 8’incisi düzenlenen Trap Atış Yarışmasında Türkiye 1’incisi oldu.

Türkiye Ekonomisinin 2016 Yılı Büyüme Rakamları

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 2016`nın son çeyreğinde yaşanan yüzde 3,5`luk başarılı büyümeyle bu düzeyin beklentilerin üzerinde yüzde 2,9`a yükselmesinin, 2017 yılında iş dünyasının gayretlerini daha da artırması açısından önemli olduğunu bildirdi.

Adil Öksüz'le İlgili Çarpıcı Detaylar: ByLcok'u 2014'te …

Akıncı Üssü iddianamesinin iki numaralı şüphelisi Adil Öksüz`ün HTS kayıtlarından, 19 Ağustos 2014`te ByLock programını yüklediği ve kullandığı ortaya çıktı.

Yılın Enleri' Ödülleri Sahiplerini Buldu

Sapanca Gazetesi ve Sapanca.com.tr okurları 2016 yılında Sapanca’da en başarılı olan isim ve işletmeleri seçti.

Maliye Bakanı Ağbal'dan Müjde: “Gelir İdaresi Başkanlığına …

Maliye Bakanı Ağbal`dan müjde: `Gelir İdaresi Başkanlığına 2 bin gelir uzman yardımcısı alacağız` Maliye Bakanı Ağbal, Sapanca`da Vergi Dairesi açılışına katıldıSAKARYA – Sakarya`da Vergi Dairesi açılış törenine katılan, Maliye Bakanı Naci Ağbal, `Gelir İdaresi Başkanlığına 2 bin gelir…