Haber Arşivi

Archive for July, 2017

Sakarya Doktoru Saçından Sürükledi

Sakarya`nın Sapanca İlçesi`nde, bir kadın rahatsızlanan 3 yaşındaki çocuğunu muayene için Sapanca İlçe Devlet Hastanesi`ne getirdi.

Çocuk Hastanın Annesi Kadın Doktoru Saçından Sürükledi

SAKARYA`nın Sapanca İlçesi`nde, bir kadın rahatsızlanan 3 yaşındaki çocuğunu muayene için Sapanca İlçe Devlet Hastanesi`ne getirdi.

Armina Erkan'dan 2 Altın Madalya

Sakarya’da gerçekleşen 4. Uluslararası Marmara Karate Kupası’nda, Kartal Belediyespor Kulübü sporcusu 10 yaşındaki Armina Erkan, 2 altın madalya kazandı.

Kartallı Altın Kız Madalyaya Doymuyor

Kazandığı sayısız madalyalarla 5 yıldır Kartal’ın gururu olan Kartal Belediyespor Kulübü sporcusu minik karateci Armina Erkan, Sakarya’da gerçekleştirilen 4’üncü Uluslararası Marmara Karate Kupası’nda 1’inci olarak Kartal’a altın madalya ile döndü.

Sapanca El Sanatları Festivali Başladı

Sakarya`nın Sapanca ilçesinde bu yıl ilki düzenlenen Sapanca El Sanatları Festivali başladı.

Afad, İnsarag Eğitim ve Tatbikatlarını Sürdürüyor

Sakarya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) Arama Kurtarma ekipleri, Birleşmiş Milletler İNSARAG (Uluslararası Arama Kurtarma Danışma Grubu) sınavı kapsamında eğitim ve tatbikatlara devam ediyor.

Ferrero Fındık Yetkilileri Üretici ile Bir Araya Gelerek …

Ferrero Fındık yetkilileri üretici ile bir araya gelerek bahçe günleri yapıyor Ferrero Fındık`ta Ziraat Mühendislerinden Süreyya Çağlar: `Yanlış bilinenlerin doğrularını insanlara göstermeye çalışıyoruz`SAKARYA – Fındık kalitesini ve verimini arttırmak için Karadeniz bölgesine yayılan…

Ferrero Fındık Yetkilileri Üretici ile Bir Araya Gelerek …

Fındık kalitesini ve verimini arttırmak için Karadeniz bölgesine yayılan Ferrero Fındık yetkilileri ‘Değerli tarım uygulamaları’ kapsamında üretici ile bahçe günleri yaparak üreticiyi bilgilendirmeye devam ediyor.

Türktraktör Genel Müdürü Votta Açıklaması

TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, firmanın Türkiye`de epeyce revaçta olduğunu belirterek, `Türkiye`de iki traktörden birinden fazlası TürkTraktör tarafından üretiliyor.

Devrilen Patpatın Altında Kalarak Öldü

SAKARYA`nın Ferizli İlçesi`nde patpat olarak adlandırılan tarım acının devrilmesi sonucu altında kalan 65 yaşındaki Mustafa Mutlu yaşamını yitirdi.

Devrilen Patpatın Altında Kalarak Öldü

SAKARYA`nın Ferizli İlçesi`nde patpat olarak adlandırılan tarım acının devrilmesi sonucu altında kalan 65 yaşındaki Mustafa Mutlu yaşamını yitirdi.

Saski Akyazı'da Enerji Üretecek

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı’da hayata geçirilen Keremali İçmesuyu ve HES Projesinde hattın büyük bir kısmının tamamlandığını açıkladı.

Mbd Başkanı Erdem Hakkında Dava

Sakarya`da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması`na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) Genel Başkanı Erdem Ercan hakkında 7 yıl 6 aydan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Sakarya'da Yunus Karaya Vurdu

SAKARYA (AA) – Sakarya`nın Karasu ilçesinde denize giren vatandaşlar sahilde ölü yunus balığı buldu.

Başkan Yılmazer Milletvekillerini Ziyaret Etti

Sapanca Belediye Başkanı Doç.Dr. Aydın Yılmazer, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Sakarya Milletvekillerini ziyaret etti.

Sakarya Ticaret Borsası

Sakarya Ticaret Borsasında kabuklu fındığın kilogramı ortalama 9,92 liradan satıldı.

Pamukova'da 15 Kişi Yedikleri Tavuk Dönerden Zehirlendi

SAKARYA`nın Pamukova İlçesi`nde bir restorandan tavuk döner yiyen 15 kişi zehirlendi.

Tüfekle Vurulan 4 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde av tüfeğiyle yanlışlıkla vurulan 4 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

SEDAŞ'ın Kahraman Ekiplerinden Örnek Davranış

Trafik kazasını görünce can kurtarabileceklerini de düşünerek araç içinde sıkışan yaralıları kurtarmak için önce çevre güvenliğini sağladılar, sonra hızlıca ilk müdahaleyi yaptılar ve örnek bir davranış sergilediler.

Tırla Kamyon Birbirine Girdi, 2 Kişi Yanarak Can Verdi

Sakarya`nın Akyazı ilçesi TEM otoyolunda tır ile kamyon birbirine girdi, sıkışan iki kişi yanarak can verdi.